Koszty dostawy i formy płatności

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firm Pocztex. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu)

.

Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg  16 zł brutto następny dzień **
Przesyłka kurierska do 50 kg  50 zł brutto następny dzień **
Poczta Polska   8 zł brutto 2-4 dni roboczych*

* Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.
Forma płatności Wysokość opłaty
Za pobraniem 4 zł
Przelewem 0 zł

Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach jest wyceniana indywidualnie.

UWAGA! 
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

 Sklep DD Tools nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.