Silverline Szlifierka stołowa do pracy na sucho i mokro 250W

Netto: 207,32 zł
Brutto: 255,00 zł

Producent: SILVERLINE
Kod: 544813
Wysyłka:3 dni
Waga:9.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Silverline Szlifierka stołowa do pracy na sucho i mokro 250WSilverline to Angielska firma, która zyskała zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości swoich produktów. Marka gwarantuje najwyższe standarty bezpieczeństwa i trwałości towarów oznaczanym swoim logiem.


Opis:
Szlifierka do montażu na blacie roboczym z tarczą 150 mm, niskim biegiem (22:1), 200 mm tarczą polerską do pracy na mokro. Solidna aluminiowa obudowa, długiej eksploatacji silnik indukcyjny z uszczelnionymi łożyskami. Uszczelniony przełącznik on/off oraz gumowe nóżki. Przeznaczona do ogólnych prac szlifierskich i polerskich na metalu, zwłaszcza do ostrzenia i końcowego polerowania ostrzy. Woda działa jako chłodziwo i smar, który zapobiega uszkodzeniom konstrukcji metalowych i pomaga w uzyskaniu lustrzanego wykończenia. Prędkość bez obciążenia: 2950 obr./min (szlifierka), 134 obr./min (osełka). Na wyposażeniu ściernica z drobnym uziarnieniem, osełka, oparcie narzędzia, układ usuwania iskier, osłona oczu oraz zbiornik na wodę.Dane techniczne:
Wykończenie: Malowany metal
Prędkość bez obciążenia: 2950 obr./min
Maks. czas pracy: 10 min
Waga: 9,5 kg

Zakres dostawy:
1 x Szlifierka stołowa
1 x Ściernica z drobnym uziarnieniem
1 x Oparcie narzędzia
1 x Układ usuwania iskier
1 x Osłona oczu
1 x Zbiornik na wodę
1 x Osełka
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Dokument zakupu

http://www.silverlinetools.com/Content/images/Product%20Detail/3year_pl-PL.png

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.