BOSCH GAS 35 WORKI DO ODKURZACZA 5-sztuk

Netto: 32,93 zł
Brutto: 40,50 zł

Producent: BOSCH
Kod: PRO-113
Wysyłka:48 godzin
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Worki do odkurzacza GAS 20 z Włókniny (fizelinowe)


Worki do przemysłowych odkurzaczy są wytwarzane z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie kompozytowego materiału, który cechuje wysoki stopień filtracji, wytrzymałość na rozerwanie i niski opór stawiany przepływającemu strumieniowi powietrza.
 
Worki do przemysłowych odkurzaczy są niezastąpione przy wyłapywaniu wszystkich tak zwanych ciężkich rodzajów pyłów, takich jak: betonowe, gipsowe i azbestowe, gdzie standardowe papierowe worki bardzo szybko tracą swoje możliwości wyłapywania pyłów i stają się bezużyteczne.
 
 
Dzięki zastosowaniu najnowszego rodzaju włókniny udało się zneutralizować efekt znacznej straty siły ciągu odkurzacza przy zapełnieniu worka, co występuje w przypadku zwykłych papierowych worków.

 
Trzypoziomowy system filtracji.


 
1 Warstwa - filtruje grubą i średnią frakcję pyłu i służy jako szkielet filtra.
           
2 Warstwa - filtrująca warstwa z włókien o przekroju 1-5 mikronów - niektóre włókna mają ładunek elektrostatyczny i dzięki różnicy potencjałów zatrzymują najdrobniejsze frakcje pyłu...

3 Warstwa - filtrująca warstwa z włókien o przekroju 10 mikronów, służy, jako baza warstwy

BOSCH GAS 25 - 5 szt. Worki z WŁÓKNINY!

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI.
 
Zastosowanie materiałów filtrujących, zamków i klejów czołowych europejskich producentów do produkcji worków gwarantuje wysoką jakość produktu.

ZAKRES DOSTAWY:

WOREK - 5 sztuk
Worki do odkurzacza GAS 20 z Włókniny (fizelinowe)

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.